סלבדור

הלב של אפרו ברזיל

אם אתם מחפשים את הקצב והנשמה של ברזיל, סלבדור הוא המקום ללכת אליו. פסטיבלים  ומעגלי קפוארה מתפוצצים לחיים בכל לילה ברחבות שכונתיות צבעוניות, בעוד שהניחוח הטעים של אקארג’ה טרי ממלא את אוויר הערב. סלבדור היא גם ביתה של מסיבת הרחוב הפראית 24/7 בקרנבל המארחת את האמנים המפורסמים ביותר בברזיל.

לסלבדור דה באהיה יש אנרגיה ויופי לא מעוטר שרק מעט מהערים יכולות להתאים אליו. פעם הייתה עיר הבירה המפוארת של המושבה העולמית החדשה של פורטוגל, כיום סלבדור היא הלב הפועם של הקהילה האפרו-ברזילאית במדינה. מרכז העיר ההסטורי והצבעוני הוא מוזיאון חי לאדריכלות מהמאה ה -17 וה -18 עם כנסיות עמוסות זהב. בכל העיר העתיקה, המכונה פלוריניו, פסטיבלים פרועים מתרחשים כמעט מדי יום, עם  מקצבי תופים על רקע בניינים קולוניאליים. במקום אחר בעיר, רוח אחרת זורמת כאשר המוני  דתיים חוגגים ומתקשרים מחדש עם אלים אפריקאים בטקסי קנדומבלה. למעשה, אין מקום אחר בעולם בו נשמרה תרבותם של אלה שהובאו כעבדים מאפריקה כפי שהייתה בסלבדור – ממוסיקה ודת למסורות אוכל, ריקוד ואומנויות לחימה. מלבד האטרקציות הרבות בסלבדור, קו חוף מדהים נמצא ממש מחוץ לעיר – מבוא מדהים לפאר הטרופי של באהיה.

5/5

"... תודה לביברזיל לך את המסע שהראה לנו את התרבות הברזילאית המרתקת של סלבדור. העיר העתיקה הייתה חוויה מדהימה של מטבח, מוסיקה וריקודים ..."

03/10/2018

ארה"ב

קיירון ג.

צרו קשר

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

לחץ לשליחה
כתוב לנו :)
במה אפשר לעזור?